Ana Menü

Beşiktaş taraftarına duyurulur!/Digiturk iptal

Başlatan akbaba71, Kasım 04, 2007, 17:07:41

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

naturelkartal

Maksat yayıncı kuruluşmuş vs başka yerlermiş onlara maddi zarar vermek degil.Birlik beraberligimizi  göstermek.Bunu nasıl olacaksa fark yapmaz.
En Güzel AŞKlar İmkansız Geliyorsa İnsana,İmkansız Oldugu İçin Deliler Gibi Aşıgım Sana KARTALIM

Beşiktaş'lı

zaten maksat federasyon burda yayıncı kurulus zarar görünce federasyona yüklenecekk mecburennn

siyah

bencede  digurtürkleri iptal edelim arkadaşlar
istifa istifa istifa yönetim İSTİFA

Rammos

Herkes iptal ettirsin ne gerekiyosa nasıl tepki vereceksek verelim. Benim bir önerimde şu Sivas maçının tüm biletlerini alalım ama maça gitmeyelim..
FANATİK GAZETESİ ALMA ALDIRMA!!   Black/white

srkozzi

aynene bız ıptal ettırdık mahhalleden yaklasık 10 kişiyiz ınşlalah 100.00 lerı bulur b

ilteriş

Digitürk'ün toplam 1.2 milyon abonesi var arkadaşlar.

10.000 kişi bile kapatsa onlar için büyük bir darbe. Düşünsenize, bir abone aylık 50 YTL'lik gelir getiriyor desek, yılda 600 YTL eder. 10.000 kişi kapatsa, yıllık 6.000.000 YTL gibi korkunç bir rakam ortaya çıkıyor. O zaman anlarlar Beşiktaş taraftarını sanırım.

çakal

abı ne alaka sankı bı bjk taraftarımı dıgıturk ızlıo zarar etse etse 1000de 1eder oda protesto dan oldu demezler bıle MEMNUN KALMAYIP KAPATMISLAR DERLER

rudy1903

ilteriş

Alıntı yapılan: çakal - Kasım 07, 2007, 16:05:35
abı ne alaka sankı bı bjk taraftarımı dıgıturk ızlıo zarar etse etse 1000de 1eder oda protesto dan oldu demezler bıle MEMNUN KALMAYIP KAPATMISLAR DERLER

İptal ederken nedenini soruyorlar kardeş. O zaman dersin "Kanalınızın Beşiktaş aleyhine yayın yaptığına inandığımdan kapatıyorum" diye, anlarlar olayı. Ayrıca 6 trilyon bu kardeş boru değil.

bjk_fatih

bende maclarımızı bjk tv de izlemek istiyorum kardeşim cık havuzmudur nedir oo yerden kendi kendine reklamlardan al paranı yeter kimsenin parasına kalmadı BEŞİKTAŞIMIZ ben eğer maclarımız bjk tv ayarlarsa bende lig tv mi geri vericem iptal etcem 1

+SteNt

Alıntı yapılan: bjk_fatih - Kasım 07, 2007, 21:47:52
bende maclarımızı bjk tv de izlemek istiyorum kardeşim cık havuzmudur nedir oo yerden kendi kendine reklamlardan al paranı yeter kimsenin parasına kalmadı BEŞİKTAŞIMIZ ben eğer maclarımız bjk tv ayarlarsa bende lig tv mi geri vericem iptal etcem 1
Evet doğru söylemişsin ama BJK TV de maçlarımızın gösterilmesi için aşırı maddi durum olması lazım kulüpte. Örnk olarak REAL MADRİD.Kendi tv sinde maçları yayınlanıyor..

ilteriş

Maçlarımızın BJK TV'den gösterilmesi şu aşamada bir hayal arkadaşlar. Ama gerekirse havuz bozulur, başka bir yayıncı kuruluşla daha kârlı bir anlaşma yapılabilir. Mevcut sözleşme ile yıllık 12-13 milyon dolar civarında bir gelirimiz var yanılmıyorsam. Bu rakamı sağlayabilecek bir firma olursa yönetim bir an bile düşünmesin, bozsun havuzu.

blackeagle-byoxyd

Okudum olumlu buldugum Icın İptal Ettım Hayırlısı olsun!!!
BeSıktasLıyIm AnarSı RuhLuYuM