Ana Menü

Higuain, Ricardinho, Diatta ..

Başlatan NoPasaran, Kasım 04, 2007, 12:49:11

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

bilen19

abicim higuain 1 sene sonra bu takimin maradonasi olur bu mesajimi unutmayin!  adam tam anlamiyla pirpir tutulmaz bu oyuncu daha alisma zamani geciriyo.. ama riconun kesin gitmesi lazim . rico-holosko takasi super olurdu.. :D

blackeagle_bjk54

higuain kesinlikle gitmemeli ileride bize çok faydalı olacağına inanıyorum....bir örnek verecek olursak bobo da ilk geldiğinde fazla bisey yapamıyodu ama şimdi takımın en önemli oyuncularından biri ama diatta gönderilmeli rico da kendini toparlamazsa oda gönderilmeli
вυ вιя ѕєω∂α∂ıя öℓüмℓє уαşαм αяαѕıη∂α вυ вιя αѕктıя ѕιуαнℓα вєуαz αяαѕıη∂α

Tassadar

Alıntı yapılan: AdRiAnOoO - Kasım 04, 2007, 14:05:49
Higuain'e 1 maç 90 dakika görev verilmeli ve dikkatle takip edilmeli.. Son 15. 20. dakikalarda oyuna alıp hiçbir oyuncuyu tanıyamazsın..
Rize maçı ilk on dakika fırtına gibi başladı,golunu attı.Daha sonra herkes durunca yapacak bişeyi kalmadı,oda durdu...
İkinci yarının başlaması ile golleri yedik zaten,daha sonraki dakikalarda her top Higuain'e geldi.adam sağına bakıyor,soluna bakıyor atmaya adam yok.Ellerini kaldırıyo "burada benim ne işim var" dercesine..Orta sahada aldı bütün topları.O an takımdaki en teknik isim oydu..Ama istediğin kadar teknik ol vermeye adam bulamazsan tek başına da bi takımı yenemiyorsun.

Yani bende Higuain'in yararlı olcağını düşünenlerdenim.Sistem mistem de bilmem ben.Oyuncularına göre sistem yapıcaksın. Sisteme göre adam alabilicek kadar kral diil kimse..
Bu sene BJK şampiyon.

keskinli

ben yabancilardan memmunum
ama yerlerine daha iyilerini getirebiliyorsa yönetim,bi sey demem gitmelerine
holoskonun alinmasi imkansiz gibi bi sey
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

levent1903

diatta suana kadar yanlis birsey yapmadi...    hatasi da yok oynadigi maclarda !
Yerine Helguera alinirsa tabiki daha iyi olur ama ona da güc yetmez herhalde ( cok pahali !? )

Higuain de bence kalmali cünkü kaliteli bence

Rico ama bu sezon hikaye ---- gidebilir diye düsünüyorum
Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş.
Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız.

ist.hatirasi/3-4

hugian çok deli oyuncu sans verilmeli adama!
YÖNETİM İSTİFA !!!

bjkclub

higuain icin cok erken bence kaliteli kumas ama sabretmek lazım..rico ruhsuz diatta ise düz topcu..ama bu isimlerin arasında bas sırada olması gereken bence delgadodur

Alves

rico gitsin yerine holosko bu kadar basit diatta nın yerine ise song falan
Sen taraftar olarak elini taşın altına koymuyorsan,futbolcudan da tekmeye kafa uzatmasını bekleyemezsin...

k@rt@l

tek kelime söulüyorum diatta ricardinho gitsin higuan kalsın
utanın be utanın ruhsuzlar sürüsü

ata vicente

ulan volkan senın once elını sonra belını kırarrımmmm [editlendi]çççççç

eyup1903

higuain kalmalı bobo da ilk geldiği zaman böyle sıkıntılar yaşamıştı

diatta ve rico dan umudu kestim artık

Dem@

diatta umduğumuzu vermedi gitmeli higuain kalmalı rico artık yol verilmeli

siyah

istifa istifa istifa yönetim İSTİFA