Ana Menü

İzleyin,İzlettirin.! Dinleyin,dinlettirin!

Başlatan hAlil21, Ekim 25, 2007, 05:34:24

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Non Mollare Mai

edit

carlito1903

anlatacak kelimeler arıyorum dünkü atmosferi ama bulamıyorum bi türlü hayatımın en güzel gecesini dün gece inönüde yaşadım dün akşam hiç bitmesin istedim....

srkozzi

dün kapalıda hayatımın en guzel gunlerını yasadım amca oglu murata tesekkurler:))hersey guzeldı herkes ınanmıstı ve sonuncunda lıverpool darma duman oldu maç sonu yerlere attılar kendılerını bagzen top bzım kalemızdeyken lıverpool defans oyuncularının bırbırlerıne ısaret ederk beşiktaş kapalısını gosterıyorlardı adamlar sasırdı benitez futbolcularım boyle ortama alısık dıyordu ama maç sonu ıtıraf ettı hayatında boyle taraftar gormedıgını çunku AKILLI OL ÇARŞI burda kelımesını ogrenmıstı :bayrak :bayrak

Simurg

yine rekor kırdık tebrikler
gerçek aşk böyle birşey işte

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

keskinli

cok etkileyici görüntüler
spiker mac anlatmaktan cok muhtesem taraftari anlatti
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

çarşı_cihan

çarşı_cihan

tek kelimeyle muhteşem süpersin beşiktaşım

akbaba71

maçın başında spikerin 16 yıllık spikerlik hayatım boyunca dunya kupası anlattım avrupa maçları anlattım
ben boyle ambians boyle taraftar gormedim demesi de muthişti gercekten
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

rebellious

Alıntı yapılan: akbaba71 - Ekim 25, 2007, 19:47:32
maçın başında spikerin 16 yıllık spikerlik hayatım boyunca dunya kupası anlattım avrupa maçları anlattım
ben boyle ambians boyle taraftar gormedim demesi de muthişti gercekten

onu maçın başında değil 45-55 dk. arasında tribünler coşunca söyledi :) ama şey daha güzeldi bence "yaklaşık 1500 civarı liverpool taraftarı maçı bıraktı Beşiktaş tribünlerini seyrediyor" ve bu ifadenin yalan olmadığını adamların forumlarından anlayabiliyoruz.
[I]kara sevda adı...[/I]

akbaba71

evet maçın başında Dünya nın ÇARŞI dan öğreniceği cok şey var demişti ;D bu da guzeldi
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

gordu87

ooooooooooo ooooooooooo  ooooooooooo.....

lay laaalalalala laaayyyy... :D:D
nasıl geldik birgün öyle gideceğiz..
beşiktaşlı doğduk beşiktaşlı öleceğiz..

erdibatmaz

ben evde deli oluyordum top dışarı çıktığında, oyun durduğunda falan lan tribünü göstersenize diye içimden söyleniyordum :D
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

aquilas

şimdi iyi izleyin bundan sonra türkiye liginde artık herkes özellikle ezikfenerliler bunu hep deneyecek anadolu kaşarlarından tutun eziklere kadar ama onlar 10 kişi bir araya gelse dahi organize bağırıp tezahurat yapamazlar hoş varsa yapacak tezahuratları 2-3 tane

siyah

harika olmuş ya unutamıyorum kardeşim o geceyi
istifa istifa istifa yönetim İSTİFA

carlito1903

ezik bursa taraftarı ilk fırsatta bunun taklidini yapmaya çalışacaktır...