Ana Menü

Şampiyonlar Liginde Puan Durumumuz + Yorumlar

Başlatan CHEm !, Ekim 25, 2007, 01:01:26

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsi52

Bence hayaL 2.tur
LiverpooL ingiLterede bizi yener ne yazık ki.
Biz marsiLyayı inönüde yensek.
Portekizde portoya yeniLiriz.
Grupta yine 4. oLuyoruz :(
Bölünür senin için uykular!

gordu87

6 puan alır..çıkarız ;)
inşallah porto yenilmeyecek bir takım değil bizim için deplasmanda
nasıl geldik birgün öyle gideceğiz..
beşiktaşlı doğduk beşiktaşlı öleceğiz..

siyah

bence liverpooldundan deplasmanda 1puan alıp portoyu da yenersek gruptan çıkarız
istifa istifa istifa yönetim İSTİFA

karizwa_006

yaw o porto maçını almış olsaydık bu durumlara düşmicektik
ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ

one by one

ya arkadaşlar porto yenilmeyecek takım mı ?? gördük işte burda ne oynadılarr .. bence gruptan çıkmak istiyosak portodan 3 marsilyadan   3 puan almalıyız diye hesap yapmalıyızz.. liverpool deplasmanından ben puan bklemiyorum maaleseff zor yani.. ???

carsi52

o zaman liverpooL yeniLmeyecek takım mı ?? gördük işte burda ne oynadıLar..;)
Bölünür senin için uykular!

levent1903

Deplasmanlardan 1 er puan, Inönü deki Marsilya MACINDA 3 PUAN almaliyiz
ve 2. turun kapilari acilir
Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş.
Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız.

carlito1903

bugün izlediğim Liverpool Arsenal maçındaki Liverpool eğer iyi oynarsak kesinlikle bize puan kaptırır,ayrıcada Porto son maça kadar garantilerse inşallah o maçta puan alma ihtimalimiz artar bence...

k@rt@l

utanın be utanın ruhsuzlar sürüsü

canavar_bjk

$ampiyonlar liginde bir üst tura çıkamassak eğer uefa ya gidersek gs ile birlikte final oynar uefa yı alırız :D
BEŞİKTAŞ(K)
Biz Bu Lig İçin Fazla ŞEREFLİ yiz

Şerefimizle Oynar Hakkımızla Kazanırız ulan

Guti ORÇ.

portodan en kötü 1 marsilyadan 3 lpden puan almasak da olr derim ben

alper_1903

liverpool deplasmanindan agir bir yenilgi aliriz gibime geliyor ama ordan bi puan isimizi kolaylastiracak

marsilya yi da yeneriz evde
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

carlito1903

Liverpool da eksikler fazla,bence oradan puanla dönebiliriz cesur olursak hele hele ağır bi yenilgi kesinlikle almayız daha sonra içeride Marsilya yı yeneriz son maçta da umarım Porto 2. turu garantilemiş olur ve son maça fazla asılmazlar puan alır çıkarız en azından UEFA ya gideriz

eRe

lıverpoolu orda burda marsılyayı yenıp cıkarız  :sigara
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Adriano

Adam akıllı, 90 dakika iyi mücadele ve belli zamanlarda bol presle rakibi hataya zorlarsak Liverpool'dan puan veya puanlar alabiliriz. Ben beraberlikle sonuçlanacağını düşünüyorum.. [liverpool +1 Pt]

Marsilya deplasmanında hepimiz üzüldük ancak İnönü'de muhteşem atmosferimize girecekler ve rövanş maçı niteliğinde olacak güzel bir galibiyet alacağımızı umuyorum.. [Marsilya +3 Pt]

Porto'yu gördük İnönü'de.. Porto'nun herşeyi Quaresma.. Sıkı önlem ve adam adama markajda durdurursak Quaresma'yı puan veya puanlar alabiliriz.. Öncelikle beraberlik belki galibiyet diyorum.. [Porto +1 Pt]

- - - - - - - - - - - - - - - -

Şuan 3 Pt var + 5 Pt.. 8 Puanla gruptan çıkarız diye düşünüyorum.. Uefa'ya düşsekte üzülmem, orada en az çeyrek final oynarız..
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..