Ana Menü

Beşiktaş'tan transfer atağı!

Başlatan eRe, Aralık 10, 2006, 11:07:03

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

Ocak'taki kongre öncesinde taraftar ile 'barışmak' için transfere yönelmeyi planlayan Beşiktaş yönetimi, 6 yerli futbolcuyla görüşmelerini sürdürüyor.

Beşiktaş yönetimi, Ocak ayında gerçekleştirilecek olan kongre öncesinde, taraftar ile 'arasını düzeltmek' istiyor. Başarısız sonuçlardan sonra siyah-beyazlı taraftarların her bir ağızdan istifaya davet ettiği yönetim, bir dönem daha görevinin başında kalmayı planlıyor. Başkan Yıldırım Demirören ve ekibinin, taraftar ile barışmak için seçeceği yöntem ise ara transfer döneminde adından söz ettirmek. Yönetim ilk olarak isminin büyüklüğüne yakışan futbolu bir türlü ortaya koyamayan Kleberson'u gönderecek.

SERHAT İSTANBUL'A DÖNÜYOR!
Brezilyalı orta saha oyuncusunun yerine çok daha ünlü bir yıldızı renklerine bağlamak isteyen yöneticiler, teknik direktör Tigana'nın isteği doğrultusunda pek çok yerli futbolcuyla da görüşüyor. Yerliler içinde en çok istenenler Kayserisporlu Mehmet Topuz ile İlhan Parlak. Bunların yanı sıra üç tane de stoperle anlaşma yolları aranıyor. Bu isimler Gaziantepsporlu Bekir, Çaykur Rizeli Yasin ve Sivasspor'un milli futbolcusu Servet Çetin. Ayrıca Ocak'ta Anderlecht ile yollarını ayıracak olan Fenerbahçe'nin eski forveti Serhat Akın'ın da ikinci yarıda Beşiktaş forması giyeceği konuşuluyor.

Kaynak : Sabah
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

çArþý_ulan

Delirdik

isimLeri geçtim hangi parayLa aLıcaksın acaba başkanım..
borçLar yüzünden başkanLığa aday çıkmıyor ama haLâ transfer peşinde..
batıyoruz borç batağında  :-\
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

sero

ya açıkçası ben sabah grubunun haberlerine inanmıyorum hepsi yalan çıkıyo

Brestgerfich

3 Milyon Euro'ya Mehmet Topuz'un adı geçiyo...Bugün ki Sabah ya da Hürriyette devre arasında 6 tane yerLi futboLcuyLa anLaşacağımız yazıyordu.
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

eRe

mactan once vardar buyuk bı aksılık olmassa m.topuzun onumuzdekı sezon bjk de oynayacagını soledı zaten
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

BjKcArsi54

Non Mollare Mai

Serhata ne kadar burun kıvırsamda qeLirse faydaLı oLacağı kesin. DiğerLeride mehmet topuz haricinin faydaLı oLcağını sanmam.
edit

Asya Kartalları

ulan artık Şikebahçeden oyuncu alacamıza gitsinlerkahveden 3-5 adam toplasınlar ona razıyım.

srdr

inanın yıllar öncesinin fenerine döndük walla.. bir sürü transfer her sene yeni hoca ve boşa geçen yıllar.... iyiye gideceğimize iş bilmez yönetim yüzünden  batıyoruz boç rakamı eğer doğruysa way halimize.......her sene değişen takımla kim başarılı olduki arkadaşlar...ben
1990 yıllarının kadrosunu şimdi bile sayarım ya şimdi??????????
beşiktAŞK - since 1903

burak_bjk

servetle mervetle olacak iş degil.bekir falan kim ben hiç izlemedim duymadım adını iyimi??
Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....

Kartalizmatik

mehmet topuzla serhat faydalı olur
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

bir tek serhat akını isterim öbürlerniin salla.
Bölünür senin için uykular!

cassa23

serhat akın ve mehmet topuz gerisi kim yaa bize yakışmaz böyle fıs oyuncular