Ana Menü

Biyonik adam: Baki

Başlatan eRe, Aralık 10, 2006, 11:06:36

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

Kayserispor maçı oynanırken, siyah - beyazlı futbolcunun omuzu çıktı. Genç oyuncu omuzunu yerine takıp görevine devam etti.

Kleberson, Koray ve Gökhan Zan'ı omuz sakatlıkları nedeniyle bir süre oynatamayan Beşiktaş'ta dün de Baki Mercimek'in omuzu çıktı. Ancak bu pozisyonda kolunu tutup, omuzunu yerine takan futbolcu, maça devam etti.
Kulüp doktoru Ayhan Optur, Baki'nin omuzundan daha önce de sakatlık yaşadığını bu nedenle omuzunun çıkıp yerine gelebileceğini belirtti. Optur, dün sakatlık yaşayan Burak ile İbrahim Akın'ın durumunun bugünkü MR sonucunda netlik kazanabileceğini vurguladı, Burak'ın Leverkusen maçında görev yapabileceğine inandığını söyledi.Öte yandan Baki, Kayseri karşısında gördüğü sarı kartla cezalı duruma düştü. Siyah - beyazlı oyuncu, ikinci yarının ilk maçı olan Vestel Manisaspor karşılaşmasında görev yapamayacak.

Prim 15 bin dolar
Beşiktaşlı futbolcular, Kayserispor galibiyetiyle 15'er bin dolarlık primin de sahibi oldular. Sezon başından bu yana paket prim sisteminden dolayı sıkıntı yaşayan oyuncular, dünkü üç puan sonrasında prime kavuştular.
Burak 9 maç sonra golle buluştu. Genç oyuncu, son olarak 7. haftada Ankaragücü karşısında rakip fileleri havalandırmıştı.

Kaynak : Milliyet
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

burak_bjk

hahaha ondanda o beklenirdi kendisi takmış kolunu brawo... :D
Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....

jay-z

nede olsa ajax da yetismis meyvesidir kocum be bjk ruhu

NoPasaran

Ağzıyla kuş tutsa baa topçuı dedirtemezsiniz bu adam için
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

xxdoggyxx

düzelme var ama ne kadar düzelse bu adamdan topcu olmaz
18.03.2007

eren06

helal olsun valla ne diyelim..zaten bayaa bi düzelme var bakide

black-eagle

ayhan optur out
baki mercimek in 

:) bu yerine takio :)
bu sevda bitmez hasret bitmez isteyen gider hiç farketmez bu alemde cArsi  herşeye karşı allah affeder cArsi affetmez!!!

[KralKartal]

nedense herkesin kolu cikiyor
arastirilmasi gereken bi konu
neden acaba??

neyden kaynaklaniyor??
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

:) Çalışmıyorlar sanırım..

Bakide düzelme var nasıl diyorsunuz ben anlamıyorum..Daha 2 hafta önce ankaraspor maçında Ankarnı karşı karşıoya kaldıoğı pozisyonda bakjişye bakı yeter ne durumda olduğu..

2 pas yapınca iyi oyuncumu oluyor
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

ne derseniz deyin ben bu adamı beğenmiyorum.
Bölünür senin için uykular!

burak_bjk

bizim topcular agırlık çalışmıyo herhalde güçsüz kol çıkar diye gecende bi yerde okumuştum takım agırlık fitness tarzı bişeyler yapmıyou bilmiyorum..
Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....

canmert

abi adam takıma alıştı her geçen gün daha iyiye gidiyor ben
BAKİYE G-Ü-V-E-N-İ-Y-O-R-U-M

xxdoggyxx

dün maci bitirdi bi hareketiyle allah kahretsin seni baki
18.03.2007

BerkAy1903

:D :D :D biyonik baki :D :D :D
19o3