Ana Menü

Trabzon Kaplanı..

Başlatan CHEm !, Ekim 21, 2007, 18:02:07

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CHEm !

Trabzonspor maçında hem galibiyet golünü atan hem de son 13 dakika kaleye geçerek rakibe geçit vermeyen Bobo'nun 'Trabzon Kaplanı' baskılı formaları, Kartal Yuvası mağazalarımızda satışa çıktı. 
Lisanslı ürünlerimizi taraftarlarımıza ulaştıran Kartal Yuvası mağazalarımızda Bobo'nun 'Trabzon Kaplanı' baskılı formaları taraftarlarımızın beğenisine sunuldu.

Ayrıca Kartal Yuvası yetkilileri Trabzonspor maçında kaleye geçen Bobo'ya yönelik yeni ürün çalışmasını da başlattılar. Bu ürünümüz, önümüzdeki günlerde tüm Kartal Yuvası mağazalarımızda satışa çıkartılacak.

bravo yönetim nerden para kıracağını biliyor
ne komik durumlara düşüyoruz ya
Allah kitap Beşiktaş

Beşiktaş'lı

erdinc1926

paylaşım için sağol kardeşim + rep
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

gözzde_bjk

gazetelerde bugun BOBOYA YONELIK TSHIRTLER yapılabılecegını yazdı,bunda kotu nıyet aramamak lazım sonucta onemlı bı olaydı hepımızın hatrında yer alıcagı kesın ama olayı kulube yarara da donusturmek lazım zaten kımse mılyonlarca formadan satılsın paraya para demıyelım dıye yapmıyodur boyle bıseyı,bugunu özel bısekılde hatırlamak ısteyenler ıcın guzel bı anı olur.
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

husoeagle

böyle şeylere hiç gerek yok
başkanın her olaydan sonra birşeyler çıkarıp bunu paraya döndürme çabası sıktı artık

M34

besiktasin düsdügü duruma bakin. besiktasi t-shirtler mi kurtaracak? ayip .. bir besiktasli olarak utaniyorum artik bu yönetimin yapdiklarindan.

[KralKartal]

Gereksiz bence..

ama boboya yakismis
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

enesbey

hAlil21

Ne saçma işlerle uğraşıyoruz.

Hani satılacak para kazanacak kartal yuvası falan tamam da ; madem bu kadar çok para kazanmak istiyorlar böyle boş işler yerine kaliteli adam akıllı formalar çıkarsınlar 100.yıldaki gibi, çeşit çeşit polarlar çıkarsınlar.

Şurayla bi kıyaslayın ve ürünlerimiz ne kadar pazar malı görün;

http://www.kitbag.com/stores/celtic/products/product_browse.aspx?cid=5780&nav=nike
http://happygrasshopper.blogspot.com ' behind this mask there is an idea and ideas are bulletproof.

çarsı_06

paylaşım için eyvallah.ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ

carsi52

Para kazanmanın yoLunu biLiyo yönetim.
Yakışmış boboyada ;D
Bölünür senin için uykular!

keskinli

bi kurtarisi yok nasil panter oldu?
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Non Mollare Mai

edit

noumansız

Bence gelir açısından değilde hatıra açısından bakalım. Ayrıca Tabzon kaplanı nerden çıktı Trabzon KARTALI olmalıydı Kadıköy panteride hataydı bence kaplanla panterle ne işimiz var bizim...
BeşiktAŞK...

osi_bjk

Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi