Ana Menü

secimi unutan muhalefet?

Başlatan ismailcem, Aralık 10, 2006, 02:05:59

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ismailcem

ocak ayına sayılı günler kala besiktasta secim oldugunu sadece taraftar biliyor galiba demekki bu işler gazete konuşmaya benzemiyor nerde adı gecen insanlar nerdesin fikret orman hadi hodri meydan bi proje bir faliyet  bizler stadda 90 dk bagırıyoruz çıkın ortayada sesleriniz duyalım biz burdayız  muhalefet nerde

Ozytaurus

Fikret Ormanın açıklamasını okudum bugün biryerde. Yakında gereken konuşmaları yapacağız muhalefet yok diye takım iyi yönetiliyor sanmasınlar diyordu. Mesele muhalefet değil de kimse 100m $ borcun altına girip yönetime talip olmayacak ben ondan korkuyorum.
______KaRaKaRTAL____

GöKHaN

ismailcem kardesim seninle takismak degil sebebim emin ol.. ama Bagirmakla bitmiyor is 20 milyon Sayin Demirörene borcumuz var nereye harcadigini ne sen sor ne ben söyleyim bilmiyorum kisacasi.. arti 40 milyonda öyle var yani uzun lafin kisasi Basa Gecicek Yönetim bu parayi cebine doldurup öyle cikmasi lazim gectim projeyi 50-60 Milyon Cantayla Getircek masaya koyucak hadi ben Muhalefet oluyorum dicek.. Bagirmakla olsaydii.. Afrika ac olmazdi suan ;)   Para Para Para kimileri icin emperyalist Paraya bürünmüs deniliyor ama bu devirde bu isler hatiri sever futbolcularla cilgin taraftarla bitmiyor (Stadyumdaki Besiktas Taraftarina Hayranim) ama Maddi destek lazim..!
BESIKTAS   Kartallar Yüksek Ucar..!   BESIKTAS

rico_ pasa

fikret orman haklı ben olsam bende 100 milyon dolar borcun altına girmem allah sonumuzu hayr etsin
Adaletin Bittigi Yerde TÜRK'ÜN Kudreti Başlar.

ugur24

allah sonumuzu hayır etsin..gsarayın düştüğü duruma düşmekten korkuyorum... :(

xxdoggyxx

ya o kadarda deil ama yine demirören olcak gibi durum pek ic acici gibi deil demirören yapamiyo bu isi yani baska bi adam lazim ama napalim
18.03.2007

Delirdik

Alıntı yapılan: rico_ pasa - Aralık 10, 2006, 23:21:23
fikret orman haklı ben olsam bende 100 milyon dolar borcun altına girmem allah sonumuzu hayr etsin

hakLı diye birşey yok iyi günde dedemde aday oLur!

taşın aLtına eLLerini sokmaLıLar artık. gidişat kötü bu yönetimLe farkLı bir gidişat oLacağını da sanmıyorum. :-\

yeni isimLer şart. çıksınLar artık bizde varız desinLer
ama onLarda ses seda yok :S
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

[KralKartal]

gokhana katiliyorum

varsa GERCEK BESIKTASli ciksin aday olsun

yoksa demiroreni desteklemesemde inadina DEMIROREN diyecegim!!

Ki ciksin delikanli aday olsun!!! Nice baskanlar goruyoruz baska kluplerde
adamlar parayi basiyor klup icin!!
ama bizim MUHALEFET ne yapiyor..

aday bile olamiyor ya.... yazik
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi