Ana Menü

Kartal Yuvası’ndan Mehmetçik Vakfı’na 200 Bin YTL Yardım

Başlatan akbaba71, Ekim 16, 2007, 18:59:48

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

akbaba71

normal şampiyonlar ligi maçlarından cok daha fazla olucağına ben eminim yonetim de zaten boyle bi işe giriştiyse
daha onceki maçların gelirlerine bakarak girişmiştir.
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

husoeagle

öyledir belki ama maçın gelirini aktarmak daha kesin olurdu diye düşünüyorum

Elerosse

Alıntı yapılan: husoeagle - Ekim 16, 2007, 22:40:50
keşke o maçtaki bilet gelirlerini ve olası bi galibiyet veya beraberlikten alacağımız parayıda gönderselerdi kampanyaya

Şampiyonlar liginde 1 lira bile alamıyoruz.
Forever \m/ Metallica \m/ || Sinanı'da AL GİT

BeşiktAŞK

erdinc1926

en azından bir bileklik alsak yine yardımda bulunuruz
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

husoeagle

Alıntı yapılan: Elerosse - Ekim 16, 2007, 22:57:57
Alıntı yapılan: husoeagle - Ekim 16, 2007, 22:40:50
keşke o maçtaki bilet gelirlerini ve olası bi galibiyet veya beraberlikten alacağımız parayıda gönderselerdi kampanyaya

Şampiyonlar liginde 1 lira bile alamıyoruz.

böyle olmadığı konusunda bi açıklama okumuştum

banumansiz

ooo soğuk rüzgarlar esmiş..havalr yeterince soğuk zaten..
neyse ben tebrik ediyorum..
ve gülümse şimdi... ;)

[KralKartal]

Alıntı yapılan: husoeagle - Ekim 16, 2007, 22:54:04
o gün kartal yuvasında beklenin çok altında bi hasılat olursa ne olacak

herhalde yonetim o zaman REZIL olmamak icin hasilati fazla gosterip
daha fazla yardim ederler..
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

osi_bjk

Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

cengiz_selcuk

demr ören grubu mu destek yapti yoksa baba demiören mi ben erdoğan demirören destek verdi diye duymuştum 500 bin olayini. bence destek olayinda besiktas biraz geride kaldi.

eyup1903

tüm stad gelirleri verilseydi daha güzel olurdu ama bu da güzel bi fikir

carsi52

Alıntı yapılan: eyup03 - Ekim 19, 2007, 14:30:03
tüm stad gelirleri verilseydi daha güzel olurdu ama bu da güzel bi fikir

Trabzonspor böyLe bir şey yaptı beLkide Beşiktaş kLübü farkLı oLsun diye böyLe düşündü.oLamaz mı ?
Bölünür senin için uykular!

k@rt@l

bütün takımların bence bizim gibi bişeyler yapması gerekiyo
utanın be utanın ruhsuzlar sürüsü

akbaba71

İşte büyüklük bu
  23 Ekim 2007 
Sarı lacivertli kulüp, Mehmetçik Vakfı'na 1 milyon dolar bağışladı ve 3 milyon dolar zarara girmeyi göze alarak Beyonce konserini iptal etti. Siyah beyazlılar da BJK İnönü Stadı'ndaki 2 Kartal Yuvası'nın yarınki gelirini Mehmetçik Vakfı'na bağışlayacak.

FENERBAHÇE ve Beşiktaş, Mehmetçik Vakfı'na yaptıkları büyük yardımlar ve terör saldırılarına gösterdikleri tepkiyle sadece spor kulübü olmadıklarını, örnek alınacak birer sivil toplum kuruluşu olduklarını kanıtladılar.

Habertürk Televizyonu'nun Mehmetçik Vakfı için düzenlediği yardım kampanyasına 1 milyon dolar bağışta bulunan Fenerbahçe Kulübü, bununla da yetinmedi; 100. kuruluş yıldönümü nedeniyle Şükrü Saracoğlu Stadı'nda düzenleyeceği Beyonce konserini iptal etti. Bu iptalin sarı lacivertlilere yaklaşık 3 milyon dolara mal olması bekleniyor. Mehmetçik Vakfı'na bağışlanan 1 milyon dolar ile birlikte Fenerbahçe'nin yaptığı fedakarlığın bedeli 4 milyon doları buldu.

Beşiktaş Kulübü de futbol takımının yarın Liverpool ile oynayacağı Şampiyonlar Ligi maçında terör olaylarını protesto etmek amacıyla çeşitli organizasyonlar düzenledi. BJK İnönü Stadı'nın altındaki iki Kartal Yuvası'nın yarınki gelirlerini Mehmetçik Vakfı'na bağışlayacak olan siyah beyazlı kulüp, terörü lanetleyen özel tişörtler de hazırladı. Kartal Yuvası mağazalarından satışa çıkarılacak bu tişörtlerin geliri de Mehmetçik Vakfı'na verilecek. Siyah beyazlılar ayrıca, terörü lanetleyen Türkçe ve İngilizce pankartlar, dövizler hazırlayarak bunları Liverpool maçında BJK İnönü Stadı'na asacak. 

Simurg

fenerbahçe beyonce konserini iptal etti bence çok hoş bi davranış

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

akbaba71

Beşiktaş Kulübü, terörle mücadele ederken şehit olan askerler için, geliri Mehmetçik Vakfı'na bağışlanmak üzere özel tişörtler hazırladı.

Beşiktaş'ın resmi ürünlerinin satıldığı Kartal Yuvası mağazalarında yarından itibaren satışa sunulacak tişörtlerin ön yüzünde, içinde ay-yıldız bulunan Türkiye haritası, ''Tek Cumhuriyet Türkiye Cumhuriyeti'' ve ''Tek Takım Beşiktaş'' yazısı ile kartal başı yer alıyor. Arka yüzünde ise asker fotoğrafının yanısıra ''Şehitler Ölmez, Vatan Bölünmez'' yazısı bulunuyor.

Kulübün internet sitesinde yapılan açıklamada da Türk askerinin, sınır boylarında, dağlarla ve en kötü hava koşullarında, ülke güvenliği için her türlü özveriye katlanarak, vatan aşkına amansız bir mücadele verdiği belirtilerek, şöyle denildi:

''Terörle mücadelede Türk halkının mal ve can emniyetini sağlamak adına şehit düşen, gazi olan askerlerimiz, her türlü övgüye layıklar. Ülkemizin geçtiği kritik eşikte kulübümüz, tüm taraftarlarımızı birleştirmek, onların da bu kahramanlara ve ailelerine destek olabilmelerini sağlamak amacıyla, tarihine yakışır bir adım daha atıyor. Geliri Mehmetçik Vakfı'na bağışlanmak üzere, şehitlerimizin resimlerinin yer aldığı özel tişörtlerimiz, Kartal Yuvası mağazalarında satışa çıkarıldı.

Sizler de bu tişörtlerimizi üzerinizde taşıyarak, hem teröre tepkinizi ortaya koyabilir, hem de ülkemizin birlik ve beraberliğe ihtiyacı olduğu bugünlerde, şehit yakınlarımıza ve gazilerimize desteğinizi ifade edebilirsiniz. Tüm Beşiktaşlıları, Kartal Yuvası mağazalarımıza bekliyoruz.''

23.10.2007   

Kaynak : AA