Ana Menü

Kartal Yuvası’ndan Mehmetçik Vakfı’na 200 Bin YTL Yardım

Başlatan akbaba71, Ekim 16, 2007, 18:59:48

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

akbaba71

Şehitlerimiz İçin Kartal Yuvası'na
16.10.2007 16:34

Kulübümüz, hain terör saldırılarında vatanımız uğruna canını ortaya koyan kahraman askerlerimizin, bizlere emanet ettiği yakınlarına destek amacıyla, 24 Ekim Çarşamba günü oynanacak Liverpool maçında BJK İnönü Stadı'nda bulunan 2 Kartal Yuvası mağazamızın tüm hasılatını Mehmetçik Vakfı'na bağışlama kararı aldı. 
Armasında Ay-Yıldız bulunan tek kulüp olan Beşiktaş taraftarının, aziz vatan uğruna toprağa düşen kahramanlarımızın geride bıraktıkları aileleri için Mehmetçik Vakfı'na yapılacak bu yardıma duyarsız kalmayacağından eminiz.

Ulu önder Atatürk'ün Kulübü olan Beşiktaşımız'ın Kartal yürekli taraftarlarını, 24 Ekim Çarşamba günü oynanacak Liverpool maçında BJK İnönü Stadı'nda bulunan 2 Kartal Yuvası mağazamıza bekliyoruz.

BEŞİKTAŞ JK

helal olsun

Alıntı Yap
Kartal Yuvası'ndan Mehmetçik Vakfı'na 200 Bin YTL Yardım

Dün, BJK İnönü Stadı'nda yer alan iki Kartal Yuvası mağazamız ile Capitol'de yer alan Kartal Yuvası mağazamızdan elde edilen toplam 200 bin YTL'lik gelir, Mehmetçik Vakfı'na bağışlanacak. Taraftarlarımıza gösterdikleri duyarlılık nedeniyle teşekkür ediyoruz.

Yönetim Kurulumuz'un, "24 Ekim'de Liverpool maçının oynanacağı gün Kartal Yuvası mağazalarımızın geliri Mehmetçik Vakfı'na bağışlanacaktır" duyurusuna, taraftarlarımız duyarsız kalmadı. Dün sabahın erken saatlerinden itibaren BJK İnönü Stadı'nda yer alan iki Kartal Yuvası mağazamız ile Capitol'de yer alan Kartal Yuvası mağazamıza taraftarlarımız adeta akın ederek, şehitlerimizin geride bıraktıkları ailelerine destek olmak için, ekonomik güçlerinin yettiği ölçüde alış veriş yaptılar. Dün 3 mağazamızda toplam gelir 200 bin YTL'ye ulaştı. 200 bin YTL, Yönetim Kurulumuz tarafından Mehmetçik Vakfı'na bağışlanacak. Taraftarlarımıza gösterdikleri duyarlılık için teşekkür ediyoruz.

Taraftarlarımız şehit ailelerine yardımlarını, Mehmetçik Vakfı'na yapacakları direk yardımlarla da sürdürebilecekler. Mehmetçik Vakfı'nın başlattığı ve Ekim ayının sonuna kadar sürecek olan kampanyada Turkcell faturalı hatlı mobil telefonlardan, 2582'ye boş mesaj atarak 10 YTL bağışta bulunabilirler ve banka hesap numaraları vasıtasıyla bağış yapabilirler.
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

[KralKartal]

Demiroren Sirketleri olarakta sayin baskan birseyler yapsa vakif icin???
Acaba nasil olur?????
Iste o zaman BASKAN gibi baskan olur..
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Non Mollare Mai

edit

carlito1903

alkışlanması gereken bi hareket bize yakışanda buydu hiçbişey alasım yoktu ama bu haberi duyunca bi katkı da biz yaparız artık....

husoeagle

Elerosse

Umarım alış-veriş çok olur.Stoklarında bile ürün kalmaz inşallah.
Forever \m/ Metallica \m/ || Sinanı'da AL GİT

BeşiktAŞK

carsi52

Bölünür senin için uykular!

SATUKBLADE

neden taraftar yardım ediyor?
nerede demirören şirketler grubu
nerede BJK Yönetimi

carsi52

Buda kötü değiL.Başka ne yapsınLar bunada şükür.
Bölünür senin için uykular!

carlito1903

biz alıştık aslında böyle şeylere herşeyi taraftardan bekleyen bi anlayış var bunu bilet fiyatlarında başka şeylerde de görüyoruz ama elden bişey gelmiyor...

SATUKBLADE

aldığım ürünün fiyatı ile yardım etmesinler!

gelir biriksin sonra BJK olarak Kendi Adlarına Yardım Etsinler
bu 100 yılını aşmış bi klup için daha güzel ve onurlu davranış olur

akbaba71

Alıntı yapılan: KRaL'KaRTaL - Ekim 16, 2007, 19:04:30
Demiroren Sirketleri olarakta sayin baskan birseyler yapsa vakif icin???
Acaba nasil olur?????
Iste o zaman BASKAN gibi baskan olur..
Alıntı yapılan: SATUKBLADE - Ekim 16, 2007, 21:01:44
neden taraftar yardım ediyor?
nerede demirören şirketler grubu
nerede BJK Yönetimi

demiroren grubu kampanyaya 500 bin dolar bağışladı konu hakkında bilgi sahibi olup konuşulursa daha iyi olur kanımca
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

SATUKBLADE

zaten umurumda değil fazla TERÖRE DESTEK filan boş iş olarak geliyor bana

ama madem yardım yapılıyor BJK ismini görmek güzel bişey olurdu bu FENERE nisbet niteliği taşımazsa daha iyi olurdu

erdibatmaz

bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

husoeagle