Ana Menü

Liverpool Maçında BEMBEYAZIZ. . .ATKI ŞOVDA VAR

Başlatan umut86, Ekim 08, 2007, 13:14:27

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

bjkclub

hakaret ve dayak görmedim ama itme oluyor o kesin..geçen seneki fb ile oynanan kupa maçında olmustu itme.Olması da lazım bence millet bırakmıs macı izliyordu

umut86

Alıntı yapılan: CHEm ! - Ekim 09, 2007, 13:35:46
hakaret dayak mı var
güldürmeyin adamı :ahaha :ahaha

belli bir kesim kapalı altta huzuru bozuyor.küfür ediyor topçulara gereksiz yuhlamalar.maç çıkışı ve devre arası önlemleri ABİLERİMİZ önderliginde herkes GÖRÜR

erdinc1926

K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

osi_bjk

Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

erdinc1926

ne manzara hemde uefa bizi yerllere göklere sığdıramıcak

HoLigAnKartaL

én Büyük DéLikanLıLık éféndiLiktiR... ;)

erdinc1926

gürol

yaa arkadaslar youtube da su son beste hakkinda savasiyorum fenerlilerle yok biz yaptik yok manavgat macinda besteledik diyorlar..bide nerden buldularsa sanirim arjantinden bulmuslar bestenin orjinalini sesi almislar araya goruntu felan koymuslar yapmis biseyler tamamen sahte bide anlasilirda ustumuze gelirler diye yorumlara da kapatmislar http://www.youtube.com/watch?v=QgvWGN9EJnk izleyin bakin goreceksiniz goruntuyle sesin alakasi yok zaten o goruntuler gecen sene izmirden alinma su anda o besteyi yeni yaptik diyolar ama gecen seneki goruntuyu koyuyolar...neyse sadete geliyorum ben diyorum ki gercektende hizli soylemisiz besteyi biraz daha yavas soylersek daha iyi olur yada en azindan cok yavas baslayip sonra hizlanabiliriz..matem havasi seklinde baslayip sonunda hizli bitirebiliriz.saygilar...
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

metin16

bende askeriyede maçı izlerken bembeyaz giyinicem
sensiz geçen günlerin......

erdinc1926

alper_1903

Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

erdinc1926

maça gelen gelemeyen herkes sevinir inşallah.boynumuz bükük ayrılmayız,yeneriz inşallah

waitforme

herkes beyaz giyinsin atkılarıda unutmayın beyler..

yaa bu arada ltfen bilet fiyatları ne kadar olur birisi bana söyliyebilirmiii ???para war ama ne zmn çıkar ve ne kadar olur ?

erdinc1926

büyük bir ihtimalle 2 gün önce çıkar yeni açık 50-kapalı alt100-kapalıüst150 olur

besiktask

super olacagı kesın bakalım bakalım taraftarı ıle ovunen lıverpol neler hıssedecek??neyse cok gusel bır gece olacak...ınsallah sonunda da aynı sekılde bıter